Hurda Alüminyum

Alüminyum ülkemizde hemen hemen her sanayi kolunda kullanılan bir metaldir. En çok taşımacılık ve mimaride kullanılmaktadır. Uçak kanatları ve gövdesi, vagon, otomobil karoseri ve küçük deniz araçları yapımında yaygın olarak kullanılır. Bunun yanı sıra bina kaplamalarında, mutfak eşyalarında ve elektrikli araçlarda da kullanımı yaygındır. Alüminyumdan en fazla otomobil yapımında yararlanılır; hafif olduğu için piston, karterler ve karoserlerde, iletken olduğu için blok silindir ve üst kapaklarda, süsleme amacıyla far ve ayna çerçevelerinde, kapı kolları v.b. yerlerde çok kullanılır.

Alüminyum üretimi hızla gelişmektedir; 1945’ten beri hemen hemen her 8 yılda bir üretim iki katına çıkar. Bu nedenle geri dönüşümün önemli kollarından olan hurda alüminyum piyasası da üretime bağlı olarak hızla gelişmektedir. Hurda alüminyumun geri dönüşüme kazandırılması son derece önemli bir iştir. Çünkü hızla büyüyen alüminyum sektörüne ülkemizde bulunan işletmelerin ve rezervlerin kapasitesi yetmemekte ve yurt dışından külçe olarak alüminyum alımı yapılmaktadır. Bu nedenle geri dönüşüme kazandırılan hurda alüminyumlar ülke ekonomisi için önemli yer tutmaktadır.

Firmamız alüminyum hurda konusunda uzman ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılama amacıyla yola çıkarak, size en güncel hurda alüminyum fiyatlarını sunmayı amaç edinmiştir. Firmamızı arayarak elinizde bulunan hurda alüminyumlarınızın fiyatlandırılmasını sağlayabilir ve saha ekibimizin sizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamıza ulaşarak en güncel hurda demir fiyatları, hurda bakir fiyatlari, hurda aluminyum fiyatlari, hurda kalay fiyatlari, hurda kablo fiyatlari, hurda matbaa aluminyum fiyatlari, hurda kursun fiyatlari, hurda çinko fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız aşağıda bulunan ilçelerden hurda alımı yapmaktadır.
İkitelli hurdacı
Sefaköy hurdacı
Başakşehir hurdacı
İOSB hurdacı
Kayaşehir hurdacı
Altınşehir hurdacı
Esenyurt hurdacı
Avcılar hurdacı
Gümüşpala Hurdacı
Haramidere hurdacı
Beylikdüzü hurdacı
Büyükçekmece hurdacı
Çatalca hurdacı
Çorlu hurdacı
Silivri hurdacı
Mimarsinan hurdacı
Gürpınar hurdacı
Hadımköy hurdacı
Çakmaklı hurdacı
Yenibosna hurdacı
Güneşli hurdacı
Çobançeşme hurdacı
Bakırköy hurdacı
Atakent hurdacı
Halkalı hurdacı
Merter hurdacı
Zeytinburnu hurdacı
Davutpaşa hurdacı
Esenler hurdacı
Bağcılar hurdacı
Kağıthane hurdacı
Gaziosmanpaşa hurdacı
Kemerburgaz hurdacı
Şişli hurdacı
Eyüp hurdacı
Rami hurdacı
Bayrampaşa hurdacı
Fatih hurdacı
Mecidiyeköy hurdacı
Sarıyer hurdacı
Kadıköy hurdacı
Ümraniye hurdacı
Dudullu hurdacı
Sultanbeyli hurdacı
Çamlıca hurdacı
Beşiktaş
Şekerpınar hurdacı
İzmit hurdacı
Tuzla hurdacı